Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

naLany Poniedziałek # dj HAL

22 kwietnia 2019- 21:00

15zł

Jak nakazuje wielowiekowa tradycja – w pierwszy poniedziałek po pierwszej niedzieli po pierwszej wiosennej pełni Księżyca przypada impreza pt. „Lany Poniedziałek”. Zwyczaj symbolicznego oblewania się wodą wypełniają skrupulatnie bandy pałętających się po osiedlach podrostków. Idąc jednak z duchem czasu dajemy Wam możliwość alternatywnego obchodzenia tego święta, a mianowicie olania opcji ochlapywania się wodą i polania sobie czegoś krzepiącego. A przy okazji nadarzy się sposobność pogibać się do różnych muzycznych rytmów. A to wszystko (oraz o wiele więcej) jak zawsze w doborowym towarzystwie! Takie okazje trafiają się tylko raz w roku, więc radzimy jej nie zmarnować!

O wyśmienitą selekcję muzyczną, wzbogaconą o te wszystkie techniczne niuanse, a także nadanie najlepszego “floł” wszystkim zebranym w lokalu, zapewni nadzwyczaj sympatyczny człowiek, czyli:

DJ HAL
Pasjonat muzyczny, multiinstrumentalista, producent muzyki basowej i gitarzysta. Pasją DJ’ską zaraził się na warsztatach organizowanych przez ekipę Up To Date Festival w Białymstoku w roku 2011. Grał na żywo z zespołem, w programie 1 telewizji “Świat się Kręci” oraz w TVN u Kuby Wojewódzkiego.
____________________________________________

22.04.2019 (poniedziałek)
Start: 21:00
Wstęp: 15 pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
22 kwietnia 2019
Time:
21:00
Cost:
15zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map