Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Zmiana na Wielkanoc # dj EsDwa

21 kwietnia 2019- 21:00

20zł

Dalsze przebywanie w domu staje się niebezpieczne z powodu niepokojącej bliskości lodówki? Rodzinne oglądanie odcinków specjalnych „Big Brohera” na tefałenie nie trafia w Twój filmowy gust? A może zwyczajnie nacieszyłeś się już rodziną i chciałbyś teraz spotkania się z tymi wszystkimi dawno niewidzianymi osobami, którzy z okazji Wielkanocy pozjeżdżali z bliskiego i dalekiego świata?

Wyśmienicie!

Jak stanowi nowa ekstradycja (bo jest to tradycja ekstra) w tym roku również widzimy się w Zmianie Klimatu, gdzie odbędzie się meeting towarzysko-rekreacyjny! Podczas niego spotkam się wszyscy razem, celem wypicia kilku piwek i/lub kolejek, podtrzymania przyjaźni i znajomości oraz pobawienia się (i pośmiania) przy selekcji muzycznych perełek serwowanych przez muzycznego akrobatę, samozwańczego króla didżejki i parkietów przyległych oraz przyjaciela młodzieży po 30-stce, czyli:

EsDwa
Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

klimaty: funk, pop, rock, disco, mush-up’s & the best of the best.
____________________________________________

21.04.2019 (niedziela)
start imprezy ok 22:00
wjazd 20 zł
Zmiana Klimatu, ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacje stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
21 kwietnia 2019
Time:
21:00
Cost:
20zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map