Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

OSTR – w drodze po szczęście #5latZmianyKlimatu

14 grudnia 2018- 19:00

60zł – 70zł

Nasz projekt pod tytułem „Zmiana Klimatu” kończy w tym roku 5 lat! Nie spoczywamy jednak na laurach, tylko zakasamy rękawy, aby podziękować Wam za tę piękną „pięciolatkę” w naszym stylu. Spodziewajcie się zatem szeregu jeszcze lepszych koncertów, spotkań, imprez i innych (raz mniej, choć przeważnie bardziej) szalonych wydarzeń! A wszystko pod białostockim adresem Warszawska 6!

Kolejnym artystą z którym będziemy obchodzili nasze kilkumiesięczne urodziny, będzie jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce:

O.S.T.R.

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 20 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 7 złotych, 3 platynowych, jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej płyty. Czterokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS.
O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Od miasta tego otrzymał w 2017 r. tytuł Honorowego Obywatela oraz Odznaczenie Zasłużony dla Miasta Łodzi. Rozpoczynał karierę w kilku lokalnych zespołach, ale szybko dał się poznać reszcie kraju w konwencji solo. Przebił się jako niekwestionowany lider konkursów improwizowanego rapu (bitwy freestyle). Taki właśnie krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu w 2001 roku kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dziś.

www.ostr.pl
______________________________________________

Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
14 grudnia 2018 – piątek
otwarcie klubu – 18:00
O.S.T.R. – 19:00
(podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie)

Bilety
60zł – przedsprzedaż stacjonarna – dostępne w Cechowej – codziennie w godzinach otwarcia ( link: www.cechowa.com.pl )
65zł – przedsprzedaż online na platformie Going. https://goingapp.pl/evt/1916171/ostr-5latzmianyklimatu
70zł – w dniu koncertu
__________________________________

Wstęp na koncert wyłącznie dla osób pełnoletnich.
__________________________________

Przed i po koncercie zapraszamy do restauracji Cechowej
(po wyjściu ze Zmiany Klimatu w prawo i schodkami w dół).
Pyszne jedzenie od śniadania po nocne obżarstwo!
www.cechowa.com.pl
__________________________________

Szczegóły

Data:
14 grudnia 2018
Godzina:
19:00
Koszt:
60zł – 70zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map