Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tu się podziały tamte prywatki # (B)ADA

16 lutego 2018- 21:00 - 04:00

Od czasu do czasu napada człowieka takie jakieś wewnętrzna niepewność. Gdzieś tam z tyłu głowy, między wspomnieniami rysowania szlaczków w zerówce, ośrodkiem Deja Vu, a kopiami zapasowymi marzeń sennych, zaczyna kołatać bliżej nieokreślona myśl. W końcu przedostaje się ona gdzieś w okolice bardziej świadomych części naszego mózgu, gdize krzepnie, nabiera wyraźniejszych kształtów i okazuje się, że owa myśl to pytanie. Proste, ale fundamentalnie ważne: GDZIE SIĘ PODZIAŁY TAMTE PRYWATKI?! Otóż wydaje nam się, że właśnie tutaj.

Tak więc będzie bigbit, będzie swing, będzie rokendroll, będzie polska piosenka rozrywkowa, będzie zagraniczny oldschool i polska stara szkoła, będzie Jantar, będzie Abba, będzie Armstrong, będzie Krawczyk. Słowem wszystko to co onegdaj leciało z gramofonów Bambino, magnetofonów Kasprzak i tym podobnego sprzętu muzycznego na prywatkach, dancingach i potańcówkach. A może i więcej!

************* ************* ************* *************
Odpowiedzi na pytanie “Gdzie się podziały tamte prywatki?” możesz również poszukać w Internecie, ale lepiej, szybciej i przyjemniej będzie jeśli przyjdziesz na imprezę. Tak się składa, że na prywatkę przybywa cała załoga Infinity Group. To ludzie, którzy znają się na internetach.

************** ************* ************* *************

Tym razem za sterami swojego laptopa zasiądzie połowa bardzo kobiecgo laptop-duo: Ada (bo Basia zwiedza świat!)

BADA to twórczynie kultowej imprezy Dyskoteka Szkolna oraz pomysłodawczynie imprezy pt. „Baby Marcują” (która jeszcze nigdy się nie odbyła). Uwielbiają grać na pianinie na 4 ręce, spacerować po Supraślu, szukać zaczepki i sensu życia. Są przyszłymi właścicielkami jeszcze nieistniejącej spółki „BABA CI POSPRZATA FIRMA SPRZATAJACA”. Dziewczyny brały udział w offowych projektach muzycznych BADA feat. TRULEJBAS oraz Cycki Crew (znają je w okolicach, gdzie słychać próby tych składów). Lubią Andrzeja Zauche, Piotra Szczepanika, The Doors, przytulance, piłkarzyki i męskich mężczyzn.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

16.02.2018 (piątek)
Start: około 21:00
Wstęp: 10 pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
16 lutego 2018
Time:
21:00 - 04:00
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map