Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WordUp Białystok #2

16 lutego 2018- 17:00 - 19:00

Nowy rok, nowa energia, nowe wydarzenie! WordUp Białystok wraca ze świeżymi tematami i charyzmatycznymi prelegentami z różnych części Polski. Okazja aby posłuchać i porozmawiać ze specjalistami od WordPressa nadarzy się w piątek, 16.02 w Zmianie Klimatu. Startujemy o 17:00.

Nasi prelegenci:

Piotr Niewiadomski – Tech Lead w Clearcode i WordPress developer od 7 lat.

Automatyczny GIT deploy w WordPressie

Piotrek opowie o automatyzacji procesu deploymentu strony z wykorzystaniem repozytorium GIT. Szczegółowo zostanie omówiona integracja WordPressa z popularnymi systemami kontroli wersji (Github, Bitbucket, Stash) dzięki WebHooks API. Przytoczonych zostanie kilka case study, do czego to się może przydać. Będzie technicznie, nie zabraknie slajdów z kodem źródłowym oraz osławionych już krówek i innych upominków od firmy Clearcode 🙂

Maciej Swoboda – Współzałożyciel i CEO WP Desk, w którym rozwija rozwiązania dla sklepów opartych o WooCommerce.

Maciek opowie o Motywach WooCommerce dla początkujących

W prelekcji omówi główne założenia dotyczące tworzenia motywów dla WooCommerce. Będzie to prelekcja skierowana do developerów, szczególnie tych początkujących. Omówimy główne zasady, nadpisywanie szablonów WooCommerce w motywach, zaawansowaną edycję poprzez hooki i filtry oraz zerkniemy do styli CSS. Prelekcja da podstawy ku temu, aby samodzielnie stworzyć motyw do WooCommerce lub poprawnie zmodyfikować istniejący.

Tytuły kolejnych prezentacji jak i sponsorzy już wkrótce! Jeśli i Ty chcesz nas wesprzeć, zapraszamy do współpracy!

Szczegóły

Data:
16 lutego 2018
Godzina:
17:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map