Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Żar tropików! # DJ HAL

2 grudnia 2017- 21:30 - 04:00

Wakacyjny czas przybrązawiania wakacyjnej sylwetki na dojlidzkiej riwierze oraz unoszącego się nad wasilkowską copacabaną słodkiej woni najmodniejszego dezodorantu sezonu z lini zapachowej “poproszę coś przeciwko komarom” jest już tylko odległym wspomnieniem. Kiedy zdążyliśmy zrzucić przypaloną skóra z pleców, a po udarze słonecznym pozostał już tylko wpis w karcie na pogotowiu – pora udać się gdzieś, powspominać uczciwie wypocone kationy i aniony przy jakimś schłodzonym napoju izotonicznym. Oczywiście można użyć płynów profesjonalnych sportowców. Można napić się także, zgodnie z matką naturą, przyrodą i Panią Chodakowską, wody. Ale na całe szczęście, jest jeszcze piwo.

Zapraszamy w nasze skromne progi, gdzie radosny czas uzupełniania mikroelementów w organizmie, prawilną selekcję, morowej muzyki wyrychtuje nie kto inny, a właśnie On:

DJ HAL
(tu chwila na lajka)
Pasjonat muzyczny, multiinstrumentalista, producent muzyki basowej i gitarzysta. Pasją DJ’ską zaraził się na warsztatach organizowanych przez ekipę Original Source Up To Date Festival w Białymstoku w roku 2011. Grał na żywo z zespołem, w programie 1 telewizji “Świat się Kręci” oraz w TVN u Kuby Wojewódzkiego. Występował m.in. przed takimi artystami jak Radikal Guru, Toronto Is Broken, czy Counterstrike!

_________________________________________________

02.12.2017 (sobota)
start imprezy około 21:30 (zaraz po koncercie Bernard Maseli Trio)
wstęp 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6

____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Szczegóły

Data:
2 grudnia 2017
Godzina:
21:30 - 04:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map