Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

1.04 – Zmiana na Wielkanoc # DJ HAL

1 kwietnia 2018- 21:00

20zł

Dalsze przebywanie w domu staje się niebezpieczne z podowu niepokojącej bliskości lodówki? Rodzinne oglądanie odcinków specjalnych “Korony Królów” na jedynce nie trafia w Twój filmowy gust? A może zwyczajnie nacieszyłeś się już rodziną i chciałbyś teraz spotkania się z tymi wszystkimi dawno niewidzianymi osobami, którzy z okazji Wielkanocy pozjeżdżali z bliskiego i dalekiego świata?

Wyśmienicie!

Jak stanowi nowa ekstradycja (bo jest to tradycja ekstra) w tym roku również widzimy się w Zmianie Klimatu, gdzie odbędzie się meeting towarzysko-rekreacyjny! Podczas niego spotkam się wszyscy razem, celem wypicia kilku piwek i/lub kolejek, podtrzymania przyjaźni i znajomości oraz pobawienia się (i pośmiania) przy selekcji muzycznych perełek serwowanych przez muzycznego akrobatę, samozwańczego króla didżejki i parkietów przyległych oraz przyjaciela młodzieży po 30-stce, czyli:

DJ HAL
(tu chwila na lajka)
Pasjonat muzyczny, multiinstrumentalista, producent muzyki basowej i gitarzysta. Pasją DJ’ską zaraził się na warsztatach organizowanych przez ekipę Original Source Up To Date Festival w Białymstoku w roku 2011. Grał na żywo z zespołem, w programie 1 telewizji “Świat się Kręci” oraz w TVN u Kuby Wojewódzkiego. Występował m.in. przed takimi artystami jak Radikal Guru, Toronto Is Broken, czy Counterstrike!

Klimaty: greatest hits lat wszelkich.

_________________________________________________

1.04.2018 (niedziela)
start 21:00
wstęp 20 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacja stolików: https://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
1 kwietnia 2018
Time:
21:00
Cost:
20zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL