Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

2.04 – Lany Poniedziałek # bawi i edukuje DJ EsDwa

2 kwietnia 2018- 21:00

10zł

Jak nakazuje wielowiekowa tradycja – w pierwszy poniedziałek po pierwszej niedzieli po pierwszej wiosennej pełni Księżyca przypada impreza pt. „Lany Poniedziałek”. Zwyczaj symbolicznego oblewania się wodą wypełniają skrupulatnie bandy pałętających się po osiedlach podrostków. Idąc jednak z duchem czasu dajemy Wam możliwość alternatywnego obchodzenia tego święta, a mianowicie olania opcji ochlapywania się wodą i polania sobie czegoś krzepiącego. A przy okazji nadarzy się sposobność pogibać się do różnych muzycznych rytmów. A to wszystko (oraz o wiele więcej) jak zawsze w doborowym towarzystwie! Takie okazje trafiają się tylko raz w roku, więc radzimy jej nie zmarnować!

O wyśmienitą selekcję muzyczną, wzbogaconą o te wszystkie techniczne niuanse, a także nadanie najlepszego “floł” wszystkim zebranym w lokalu, zapewni nadzwyczaj sympatyczny człowiek, czyli:

DJ EsDwa
/owacje, wiwaty i gromkie lajki!/

pół-didżej, pół-człowiek. Skreczuje, zgrywa, loopuje i robi z takie sztuczki z gramofonami o których nie śniło się statystycznemu Kowalskiemu. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych, które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie, zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki klaszków po mash-upy maszaperów, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

muzyka: najlepsze, jedyna i niepowtarzalna
____________________________________________

2.04.2018 (poniedziałek)
otwieramy 19:00,
start imprezy 20:00,
wjazd 15 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacja stolików: www.zmianaklimatu.eu/rezerwacje
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
2 kwietnia 2018
Time:
21:00
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL