Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Chan, Chan. Inną Drogą Po Kubie # prowadzi Marcin Nawrocki

7 czerwca 2017- 19:00 - 21:00

Oczywiście można wszystko. Można nawet wybrać się w podróż na Kubę! Ale podróżowanie śladami piosenki “Chan, Chan” zespołu Buena Vista Social Club to już chyba lekkie przegięcie. Zresztą oceńcie sami…

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
07.06.2017 (środa), godzina 19:00
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

bilety: 5 zł (do nabycia bezpośrednio przed spotkaniem)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

“Tytułowy Chan Chan podążał z Alto Cedro przez Marcane i Cueto do Mayari, do pięknej Juanicy, by w trakcie przesiewania na plaży piasku do budowy wspólnego domu, doświadczać z jej strony erotycznych uniesień. Podróż tymi śladami miała na celu próbę spojrzenia na dzisiejszą Kubę i jej mieszkańców, jaką ona – wyspa – jest, i jaką oni – Kubańczycy – są. W trakcie podróży pojawiło się dodatkowo zadanie, by otrzymane od jednego z podróżujących struny podarować dobrym ludziom, Kubańczykom, których spotkam w dalszej drodze. Sama historia z tymi strunami mogłaby być oddzielną opowieścią. Niestety, to co dziś gra w duszy kubańskiej, bo nie do końca wiadomo, co dziś stanowi o tej duszy i tożsamości, pozostaje w dużej sprzeczności z naszymi wyobrażeniami o Kubie i jej mieszkańcach.”
(Marcin Nawrocki)

Marcin Nawrocki – prywatnie pasjonat fotografii, tańca, a przede wszystkim podróży. Podczas wyjazdów lubi obserwować życie zwykłych ludzi, oddychając tetniacym codziennością rytmem ulicy. Zawodowo związany z administracją publiczną, gdzie wykorzystuje doświadczenie w planowaniu strategicznym i zainteresowanie marketingiem. Po godzinach wspiera ludzi i organizacje w poszukiwaniu kreatywnych i niestandardowych rozwiązań.

Details

Date:
7 czerwca 2017
Time:
19:00 - 21:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/298323527259163

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz