Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Czwartkowy Chillout # Dj EsDwa

8 czerwca 2017- 21:00 - 01:00

Odpoczynek niejedno ma imię. I w zasadzie nie wiadomo dlaczego zamiast naszego swojskiego, zgrabnego “daj, ać ja pobruszę, a ty poczywaj” wolimy z anglosaska urządzać sobie “chillout”. Ale to tylko słowa…

Przechodząc zaś do czynów, powitajmy gromkimi brawami bohatera wieczoru. On to poinstruuje nas jak prawidłowo chillować. W zasadzie wystarczy dostać się pod wskazany adres o właściwym czasie (szczegółowe informacje poniżej). Resztą zajmie się już niezastąpiony dj EsDwa, rzecz jasna przy kompetentnym wsparciu załogi baru. Ów zgrany, wielofunkcyjny zespół zobowiązuje się dokonać cudów, skutkiem czego bardzo szybko przekonacie się, że jak się dobrze pobruszy, to i poczywać można elegancko!

DJ EsDwa – pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

klimaty: chillout we wszystkich kolorach i kształtach
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
08.06.2017 (czwartek)
start 21:00
wstęp wolny
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6

Szczegóły

Data:
8 czerwca 2017
Godzina:
21:00 - 01:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1156035044502252

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz