Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dtekk Na Działce # Dj Dtekk

13 lipca 2017- 20:00 - 01:00

 “Zadbany, gustowny ogród jest wizytówką domu – wiosną i latem możemy przyjmować w nim gości, spożywać wspólne posiłki, organizować przyjęcia. Zielone przestrzenie to także doskonałe miejsce do relaksu – czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce do odpoczynku niż przytulne, zielone zacisze? Aby cieszyć się tymi wszystkimi możliwościami, powinniśmy szczególną uwagę poświęcić aranżacji letniego kącika wypoczynkowego.”
(źródło: poradnik-dzialkowca.pl)

Cóż można rzec więcej? Może tylko wypadałoby pogłębić kwestię odpowiedniej aranżacji akustycznej, co bez wątpienia wpłynie pozytywnie na chwile relaksu zaplanowane na wiosnę i lato w ogrodzie. I tu wkracza nasz ekspert, miłośnik przyrody w każdej postaci, niezmordowany piewca własnoręcznej uprawy roślin ogrodowych, bezwzględny w walce ze wszelkiej maści niekulturalnym chwastem…

… Pan Jędrzej D., w kręgach prenumeratorów miesięcznika “Działka dla każdego” znany jako Dj Dtekk! (oklaski)

Dtekk wyemituje serię ścieżek dźwiękowych, dzięki którym każdy mieszczuch zrozumie, co znaczy prawdziwe życie na działce. Spotkanie zaplanowane jest w naszym ogrodzie (utrzymanym w stylu angielskim), jednakowoż w razie niepogody zwiewnym krokiem przeniesiemy imprezę do szklarni.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
13.07.2017 (czwartek)
start 20:00
wstęp wolny
Zmiana Klimatu, ul.Warszawska 6

Dodaj komentarz