Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Żar Tropików # Dj Hal

14 lipca 2017- 21:00 - 04:00

 Gdy już odkleimy się od ręczników na dojlidzkiej riwierze albo komary zmuszą nas do opuszczenia wasilkowskiej copacabany, kiedy przysmażona skóra jeszcze nie doskwiera za mocno, a udar słoneczny przyjemnie szumi w głowie – pora udać się gdzieś, aby uzupełnić uczciwie wypocone kationy i aniony jakimś napojem izotonicznym. Oczywiście można użyć płynów profesjonalnych sportowców. Można napić się także, zgodnie z matką naturą, przyrodą i Panią Chodakowską, wody. Ale na całe szczęście, nie trzeba.

Zapraszamy w nasze skromne progi, gdzie radosny czas uzupełniania mikroelementów w organizmie, prawilną selekcję, morowej muzyki wyrychtuje nie kto inny, a właśnie On:

DJ HΛL
(tu chwila na lajka)
Pasjonat muzyczny, multiinstrumentalista, producent muzyki basowej i gitarzysta. Pasją DJ’ską zaraził się na warsztatach organizowanych przez ekipę Original Source Up To Date Festival w Białymstoku w roku 2011. Grał na żywo z zespołem, w programie 1 telewizji “Świat się Kręci” oraz w TVN u Kuby Wojewódzkiego. Występował m.in. przed takimi artystami jak Radikal Guru, Toronto Is Broken, czy Counterstrike!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

14.07.2017 (piątek)
otwieramy klub 18:00 / start imprezy 21:00
wstęp 5 zł
Zmiana Klimatu, ul.Warszawska 6

Rezerwacja stolików: http://bit.ly/2nA1e5T)

Details

Date:
14 lipca 2017
Time:
21:00 - 04:00
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL

Dodaj komentarz