Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Wyspy Kawaleryjskie! / Kicz-Party / impreza przebierana

15 lipca 2017- 21:00 - 04:00

Bazarek przy Kawaleryjskiej, wraz z Madro i Jurowiecką (ale tą prawdziwą, gdzie można było kupić prawie-oryginały światowych marek odzieżowych, a nie to co teraz) stanowiła wielką trójkę domów mody Białegostoku, która przez lata kształtowały gust Podlasianek i Podlasian względem tego jak ze stylem się ubierać. Od tamtego czasu trochę się pozmieniało. Teraz mamy blogi modowe, szafiarki na jutube, Cosmopolitan, Top Model i Teletydzień. Ale cały ten zachodni konsumpcjonizm nie zabił naszego słowiańskiego wyczucia, który wie, że skarpety, sandały i rybacka kamizelka to szczyt wygody i komfortu, że największe wrażenie na chłopakach wywrze tylko wściekle różowa szminka, tleniony tapir i idealnie odrysowana brewka (najlepiej od szklanki), a na zabawę najlepiej sprawdza się zestaw który jednocześnie jest wygodny i elegancki (czyli spodnie od garnituru i najeczki) + złoty łańcuch. Dla podtrzymania tej ekstradycji (to taka tradycja która jest ekstra) organizujemy przebieraną imprezę podczas której będziecie mogli UWOLNIĆ SWOJE PRAWDZIWE JA! (jakby przypałowe ono nie było 😉 ).

Trochę inspirujących hasztagów:
#TribaleNadTyłkiem #SandałyOrazSkarpety #Kroksy #BiałeSkarpetyDoMokasynów #RóżowaPanterka #Mandaryna #SlavStyle #LosMadro #WyspyKawaleryjskie #JurowieckaSquare #Fatałaszek #TaniArmani #Aldidos #Kubota #ZłoteŁańcuchy #CzapkaWpierdolka #TrzyPaski #FaszynSzoł #NalepkaPionieraNaTylnejSzybiePoloneza #Golf2 #PrześwitująceStringiPrzezLeginsy #TapirowaneFryzury #TlenioneWłosy #DresSpokoJest

inspiracje:
Jaram się wydziaranymi dresami
faszyn from raszyn
Fashion Man – oficjalniejszy fanpage

BADA – czyli bardzo kobiece laptop-duo w osobach Basi i Ady!
Twórczynie kultowych imprezy, takich jak: “Dyskoteka Szkolna”, “Tu się podziały tamte prywatki ora”z pomysłodawczynie imprezy pt. „BabyMarcują” (która jeszcze nigdy się nie odbyła). Uwielbiają grać na pianinie na 4 ręce, spacerować po Supralu i szukać zaczepki. Przyszłe właścicielki jeszcze nieistniejącej spółki „BABA CI POSPRZATA FIRMA SPRZATAJACA”. Dziewczyny znane są z takich projektów muzycznych jak: BADA feat. TRULEJBAS oraz Cycki Crew (projekty znane w okolicy gdzie słychać próby tych składów). Lubią Andrzeja Zauche, Piotra Szczepanika, tańce-przytulańce, piłkarzyki i męskich mężczyzn.

KLIMATY: pop, hip hop, r&b, soul, dance, rock, przytulańce, retro, all time greatest hits vol.1-99; Spice Girls, Danzel, Lambada, Madonna, Just5, Mandaryna, Michał Wiśniewski, dużo dobrej muzyki połączonej z balansowanie na cienkiej granicy kiczu i badziewia (która pewnie według niektórych będzie przekraczana wielokrotnie)

___________________________________________
15.07.2017 (sobota)
otwieramy klub 18:00 / start imprezy 21:00
wstęp:
5zł – stylizacja w kawaleryjskim stajlu
10zł – leniuszki i zapominalscy bez stosownej stylówy
Zmiana Klimatu, ul.Warszawska 6

Rezerwacja stolików: http://bit.ly/2t4CdDc
____________________________________________
+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
15 lipca 2017
Time:
21:00 - 04:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/322870718125813

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz