Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dyskoteka Szkolna – Rozpoczęcie Roku!

8 września 2017- 21:00 - 04:00

Góry, Mazury i inne Bz(d)ury… żegnajcie! Najwyższy czas wytrzepać piasek z kąpielówek, zamknąć canoe w garażu, a wór z muszelkami cisnąć w kąt. Czas na cyrkiel i tablicę Mendelejewa.

Ale nie myślcie, kochani, o swojej budzie źle! Chodźcie do szkoły, ale żyjcie po swojemu. A zobaczycie, że na stare lata żelazne miejsce we wspomnieniach z młodości zajmie baba od polaka, palenie w toalecie, groźna woźna, no i oczywiście dyro. A nawet jeśli nie, to na pewno zapamiętacie z tamtych czasów jedno: dyskotekę szkolną!!!

Tym razem organizujemy dyskotekę z okazji rozpoczęcia roku, więc na imprezie mile widziane będą motywy typu “wspomnienie z wakacji”. Zachęcamy do przychodzenia w strojach kąpielowych, z ulubionymi dmuchanymi zabawkami, można też zabrać ze sobą wakacyjną miłość 😉 Reszty dopełni muzyka…

A muzykę do tańca przygotuje BADA i Lou Badgers, czyli nasz ulubiony Szkolny Radiowęzeł!

#######################################
Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi:
Dyskoteka Szkolna to cykl nostalgicznych imprez podczas których przenosimy sie na sale i korytarze szkół lat 90-tych i 00-nych gdzie obecni 20 i 30 latkowie doświadczali swoich pierwszych “grubych imprez”, niezorganizowanych pląsów do Reni Jusis, Jeden Osiem El i hitów zespołu Backstreet Boys (czasem leciał też Liroy jeśli skład Radiowęzła miał jaja ze stali, a nauczyciel dyżurujący poszedł na szluga do kanciapy w sali do biologii). To powrót do czasów, kiedy starsi koledzy i koleżanki uczyli jak się zaciągać pierwszymi papierosami sposobem na “Mama idzie!”. Czasów podpierania ścian i pierwszych wolnych „tańców” z płcią przeciwną. Czasy pierwszych miłości, pocałunków w szatni po lekcjach, czasy zbierania karteczek w segregatorach, oranżadek w proszku, naklejek z gum turbo, tazosów i całej masy innych dziwnych rzeczy. Szykujcie się na zmasowany atak Rickiego Martina, Just 5, Spice Girls, Scootera, Aqua, Metallica, Łez, Eminema, Verby, Meza, Britney Spears, Ascetoholix, Enrique Iglesias i całej plejady gwiazd z Listy 30ton i stron kultowego Bravo!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
08.09.2017 (piątek)
otwieramy klub 18:00 / start imprezy 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu, ul.Warszawska 6

Rezerwacja stolików: http://bit.ly/2nA1e5T

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
8 września 2017
Time:
21:00 - 04:00
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz