Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mimozami jesień się zaczyna / chillout # Lou Badgers

7 września 2017- 20:00 - 01:00

Lou Badgers wraca z wakacji. Gdzie był, co widział oraz kto go widział? Oto pytania, na które nie ma jednej odpowiedzi. Zwłaszcza, że pytania są trzy. I dlatego nie sugerujcie się zbytnio tym opisem (ani tym bardziej zdjęciem).

Ważne, że Lou będzie grał nam piosenki. Wypada być i zimne piwo pić. Bo jak wieszczy złowieszczy tytuł tego wieczoru: mimozami jesień się zaczyna…

laptop-jokey Lou Badgers
Prywatnie amator pejzaży Białostocczyzny, puszczańskiego bimbru, ogórków z Kruszewa i urody Podlaskich dziewczyn. W życiu ma jedną nadrzędną zasadę, jednak nikomu nie chce jej zdradzić. Lubi i uważa muzykę różną, byle była „dobra” w jego odczuciu. Za sprawą rodziców wychował się na Liście Przebojów Programu Trzeciego, audycji MiniMax, kasetach z Red Hot Chilli Peppers, Joe Cocker’em, bluesem i szantami. W szkole chłonął coraz cięższą muzykę gitarową, aż w ogólniaku pierwszy raz usłyszał The Prodigy i Aphex Twin. No i od tego momentu coś mu się we łbie tak pozmieniało, że teraz tak samo podoba mu się freee jazz, techno, muzyka filmowa, death metal czy funk z lat 70tych. Co nie zmienia faktu, że muzyka gitarowa jara go po dziś dzień.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
07.09.2017 (czwartek)
start 20:00
wstęp wolny
Zmiana Klimatu, ul.Warszawska

Szczegóły

Data:
7 września 2017
Godzina:
20:00 - 01:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz