Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dyskoteka Szkolna – Zakończenie Roku!

17 czerwca 2017- 21:00 - 04:00

Drogie Koleżanki i Koledzy!
Z okazji zakończenia roku szkolnego Radiowęzeł Szkolny (za pozwoleniem Pani Pedagog i Rady Pedagogicznej) serdecznie zaprasza na kolejną Dyskotekę Szkolną!

Po raz ostatni w tym roku szkolnym zatańczymy poloneza i makarene, zaśpiewamy “kolorowy wiatr” z pocachontas, zarapujemy dyskotekowy hymn, czyli nieśmiertelne “jak zapomnieć” jeden osiem el i zajaramy szluga na czterech na przypale za winklem. Tak więc szykujcie stylówy, ćwiczcie chodzonego, przypominajcie sobie słowa hitów i szykujcie teksty na zaproszenia sympatii z równoległej klasy do zatańczenia wolnego!

PS. Muzykę do tańca przygotuje BADA i Lou Badgers, czyli nasz ulubiony Szkolny Radiowęzeł!

#######################################
Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi:
Dyskoteka Szkolna to cykl nostalgicznych imprez podczas których przenosimy sie na sale i korytarze szkół lat 90-tych i 00-nych gdzie obecni 20 i 30 latkowie doświadczali swoich pierwszych “grubych imprez”, niezorganizowanych pląsów do Reni Jusis, Jeden Osiem El i hitów zespołu Backstreet Boys (czasem leciał też Liroy jeśli skład Radiowęzła miał jaja ze stali, a nauczyciel dyżurujący poszedł na szluga do kanciapy w sali do biologii). To powrót do czasów, kiedy starsi koledzy i koleżanki uczyli jak się zaciągać pierwszymi papierosami sposobem na “Mama idzie!”. Czasów podpierania ścian i pierwszych wolnych „tańców” z płcią przeciwną. Czasy pierwszych miłości, pocałunków w szatni po lekcjach, czasy zbierania karteczek w segregatorach, oranżadek w proszku, naklejek z gum turbo, tazosów i całej masy innych dziwnych rzeczy. Szykujcie się na zmasowany atak Rickiego Martina, Just 5, Spice Girls, Scootera, Aqua, Metallica, Łez, Eminema, Verby, Meza, Britney Spears, Ascetoholix, Enrique Iglesias i całej plejady gwiazd z Listy 30ton i stron kultowego Bravo!
_____________________________________________▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
17.06.2017 (sobota)
otwieramy klub 18:00 / start imprezy 21:00
wjazd 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6

Rezerwacja stolików: http://bit.ly/2nA1e5T

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
17 czerwca 2017
Time:
21:00 - 04:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/1866553526898642

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz