Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tu się podziały tamte prywatki # BADA

1 września 2017- 21:00 - 04:00

10zł

Od czasu do czasu napada człowieka takie jakieś wewnętrzna niepewność. Gdzieś tam z tyłu głowy, między wspomnieniami rysowania szlaczków w zerówce, ośrodkiem Deja Vu, a kopiami zapasowymi marzeń sennych, zaczyna kołatać bliżej nieokreślona myśl. W końcu przedostaje się ona gdzieś w okolice bardziej świadomych części naszego mózgu, gdize krzepnie, nabiera wyraźniejszych kształtów i okazuje się, że owa myśl to pytanie. Proste, ale fundamentalnie ważne: GDZIE SIĘ PODZIAŁY TAMTE PRYWATKI?!

Otóż wydaje nam się, że właśnie tutaj.

Tak więc będzie bigbit, będzie swing, będzie rokendroll, będzie polska piosenka rozrywkowa, będzie zagraniczny oldschool i polska stara szkoła, będzie Jantar, będzie Abba, będzie Armstrong, będzie Krawczyk. Słowem wszystko to co onegdaj leciało z gramofonów Bambino, magnetofonów Kasprzak i tym podobnego sprzętu muzycznego na prywatkach, dancingach i potańcówkach. A może i więcej!

Tym razem za sterami swojego laptopa zasiądzie połowa bardzo kobiecgo laptop-duo: Ada (bo Basia zwiedza świat!)
BADA to twórczynie kultowej imprezy Dyskoteka Szkolna oraz pomysłodawczynie imprezy pt. „Baby Marcują” (która jeszcze nigdy się nie odbyła). Uwielbiają grać na pianinie na 4 ręce, spacerować po Supraślu, szukać zaczepki i sensu życia. Są przyszłymi właścicielkami jeszcze nieistniejącej spółki „BABA CI POSPRZATA FIRMA SPRZATAJACA”. Dziewczyny brały udział w offowych projektach muzycznych BADA feat. TRULEJBAS oraz Cycki Crew (znają je w okolicach, gdzie słychać próby tych składów). Lubią Andrzeja Zauche, Piotra Szczepanika, The Doors, przytulance, piłkarzyki i męskich mężczyzn.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬############################################

1 września 2017 (piątek)
start 21:00
wstęp 10zł

Zmiana Klimatu – ul. Warszawska 6; Białystok

############################################

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Details

Date:
1 września 2017
Time:
21:00 - 04:00
Cost:
10zł
Event Category:

Venue

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz